Osłony z PCV – dlaczego są niezastąpione?


Wybierając najlepsze zabezpieczenie przed infekcjami, drobnoustrojami i wirusami, kierujemy się przede wszystkim względami bezpieczeństwa i skuteczności. Z tego też powodu wiele osób przekonało się o tym, że osłony z PCV są takim rozwiązaniem, które pozwala odetchnąć z ulgą, gdy po drugiej stronie zasiada osoba bez maseczki ochronnej. Chcąc zaś odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego takie osłony są niezastąpione, to przede wszystkim wynika to z faktu, że wykonuje się je z wyjątkowo wytrzymałego materiału.

Kup w sklepie: Kurtyna na drzwi.

Mianowicie ekrany ochronne z PCV produkuje się ze specjalnej folii, która pomimo tego, że przepuszcza praktycznie tyle samo światła, co standardowa szyba, doskonale chroni przed przedostawaniem się bakterii i wirusów na drugą stronę. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że jest to wyjątkowo szczelne tworzywo, ale również z tego względu, że można je precyzyjnie przyciąć pod dowolny wymiar. Zatem wszelkiego typu pomieszczenia, w których dopełnia się różne formalności, siedząc vis-a-vis, łatwo można przemienić w bezpieczny azyl dla wszystkich osób znajdujących się wewnątrz. Osłony tego typu ze względu na transparentność materiału, z jakiego są wykonane, w żaden sposób nie utrudniają kontaktu osobom siedzącym naprzeciwko siebie. W dodatku takie ekrany łatwo udaje się utrzymać w należytej higienie, stosując standardowe środki czystości.

Podobnie jak osłony tak samo kurtyny przemysłowe z PCV na drzwi są rozwiązaniem, które doskonale się sprawdza w czasach pandemii. Można dzięki nim skutecznie osłonić pomieszczenie przed napływem z zewnątrz wirusów i drobnoustrojów, które mogłyby osiąść na produktach, które oferuje się klientom zainteresowanych konkretną branżą i określonym asortymentem. Takie kurtyny znajdują więc szerokie zastosowanie w przemyśle, zarówno ze względu na uniwersalność folii, jak też dlatego, że można ją łatwo wykształcić w taki sposób, by wykazywała się odpowiednimi właściwościami. W praktyce oznacza to, że takie kurtyny zakłada się zarówno na drzwi magazynu, jak i tartaku, czy punktu farmaceutycznego. Można je również zamocować na drzwiach, które prowadzą do pomieszczenia gastronomicznego, na przykład do chłodni, czy wręcz przeciwnie – do miejsca, które jest bardziej zagrożone ryzykiem pożaru.

Zobacz polecane: Malowanie Natryskowe​ Poznań.