To search

Home › Park Narodowy Krevica - nurkowanie

Park Narodowy Krevica - nurkowanie

Bośnia i Hercegowina nadal jest bardzo rzadko odwiedzanym krajem przez turystów. Mimo że leży blisko Chorwacji to wybierany jest właśnie ten drugi kraj. Jeśli chcemy zwiedzieć wyjątkowe miejsca to na pewno to nam przypadnie do gustu i warto do BiH pojechać. Jeszcze lepiej będzie, jeśli chcemy nurkować w tych wyjątkowych miejscach. To będą niezapomniane chwile, które utkwią nam na długi czas w pamięci.

Nurkowanie w tak czystej wodzie, jaka znajduje się w Parku Narodowym Krevica to coś niesamowitego. Nie ma wiele takich miejsc jak właśnie to, dlatego trzeba się spieszyć z ich oglądaniem zanim turyści się tam pojawią i trochę zmienią krajobraz. Mało popularnym miejscem dla turystów jest między innymi Izvor Cetine, ale dla nurków jest to miejsce niepowtarzalne, do którego bardzo często wracają. Nie ma tam tłumów ludzi, czyli jest swobodnie i można na spokojnie podziwiać podwodny świat, a właśnie na tym nam najbardziej zależy.
BOSNIA_I_HERZEGOWINNA_PN_-Krevica_25.PNG  

Przygotowania do nurkowania

Najważniejsze jest to żeby wiedzieć gdzie nurkować i jak się do tego przygotować. Jeśli sami nie wiemy jak nurkować to jedziemy z kimś, kto nam pomoże. W Parku Narodowym Krevica znajdziemy wiele ciekawych miejsc, ale trzeba wiedzieć jak ich szukać. Woda ma tam głębokość dochodzącą nawet do dziesięciu metrów. To pozwala na zobaczenie różnych gatunków ryb, a nawet węży. Wszędzie trzeba zachowywać ostrożność, dlatego nie zapuszczajmy się w takie miejsca, które są trudno dostępne. To ma być przygoda, ale nie możemy sprowadzać na siebie niebezpieczeństwa. Bośnia i Hercegowina to kraj, który ma wiele do zaoferowania i na pewno trzeba będzie tam kilka razy pojechać żeby to wszystko zobaczyć. Odwiedzając stronę http://www.bestdivers.pl/fotorelacje/nurkowanie-bosnia-herzegowina/park-narodowy-krevica/ zobaczymy jak wyglądała jedna z takich wypraw organizowana w tym roku. Będziemy wiedzieć gdzie jechać i będziemy wiedzieć, co zobaczyć. Jest to obecnie jedno z najlepszych i najciekawszych miejsc do nurkowania, które da nam mnóstwo radości.
Page top