To search

Home › Noclegi Kościelisko

Noclegi Kościelisko

Jedną z najbardziej malowniczych wis na terenie całego Podhala jest Kościelisko. Wieś jest blisko Zakopanego, co oznacza, że można być bardzo blisko wszystkich atrakcji. Miliony turystów każdego roku pojawiają się właśnie w tej małej wsi.

Jeśli ktoś chce być na najwyżej położnej wsi w Polsce to dobrze trafił. Co przyciąga tutaj turystów? Przede wszystkim niesamowite widoki, które trzeba zobaczyć na własne oczy. Tego nie da się opisać to trzeba po prostu pojechać i ocenić. Mamy dwie dolny chochołowską i kościeliską. Możemy patrząc na te piękne góry odpocząć po ciężkim okresie w pracy czy w szkole. Tuta nie ma takich tłumów jak w Zakopanem. Możemy być z dala od miasta, hałasu, tłumów. Można delektować się naturą, która jest obecna na każdym kroku. Takiego klimatu nie zaznamy w żadnej innej miejscowości położonej w polskich górach.

ap1.jpg
 

Komfortowe apartamenty w Kościelisku

Atrakcje to nie tylko samo oglądanie widoków, ale również spanie w komfortowych warunkach. To gdzie śpimy ma ogromne znaczenie, dlatego trzeba ze sporym wyprzedzeniem zrobić sobie rezerwacje. Noclegi są zawsze dostępne, ale jeśli zależy nam na cenie i lokalizacji to warto być przed innymi. Kościelisko w ostatnich latach bardzo mocno się rozwinęło i można skorzystać z kilkunastu różnych apartamentów. W apartamentach wygodnie mogą spać dwie osoby, cztery, a nawet sześć. Apartamenty są przestronne i rodzinne. Każdy będzie zadowolony, że zdecydował się na wybranie właśnie takich miejsc do spania. Do dyspozycji mamy kuchnie, łazienkę, ale co ważne mamy również piękny widok z balkonu. Będziemy mogli podziwiać Giewont. W takim miejscu można spędzić tygodnie, a nawet i całe życie. Nie mamy takiej możliwości, dlatego trzeba się cieszyć, że jesteśmy tutaj, chociaż te kilka dni. Na stronie apartamenty kościelisko możemy znaleźć informacje na temat apartamentów dostępnych w tym miejscu. Wystarczy jedna wizyta w Kościelsku żebyśmy chcieli tam wracać latem i zimą.
Page top