To search

Home › Negocjowanie warunkow kredytowych

Negocjowanie warunkow kredytowych

Banki mają swoje warunki kredytowe i z nami nie chcą rozmawiać w tej sprawie. Właściwie to my musimy się do wszystkiego dostosować, ale czy aby na pewno tak zawsze musi być? Oczywiście, że nie musi tak być, bo przecież od tego mamy doradcę finansowego, który będzie w stanie nam pomóc.

To osoba z bardzo dużym doświadczeniem, która podobnych kredytów do nas załatwiał już bardzo dużo. Dla nas to najlepsza możliwa wiadomość, bo będziemy mieć dokładnie to, czego szukaliśmy. To, że bank przyśle ofertę nie oznacza, że my od razu mamy ją akceptować. Możemy ją przejrzeć, przeanalizować i dopiero wtedy podjąć decyzje czy ja podpisywać czy nie. Jeśli coś nam się nie podoba to trzeba będzie dokonać zmian. Wtedy doradca finansowy będzie prowadził negocjacje. 
money-1235591_640.jpg
Tutaj liczy się wiedza takiego doradcy i odpowiednie podejście do tego tematu. Rozmowy z bankami nie są łatwe, dlatego im większe jest doświadczenie takiej osoby tym lepiej dla naszego kredytu hipotecznego. Nie wstydźmy się pytać, bo to nasz kredyt hipoteczny i będziemy z nim związani przez najbliższe trzydzieści, a może i więcej lat. Im lepsza umowa kredytowa tym więcej dla nas zysków, dlatego przemyślmy tę decyzje.

Najlepsze oferty kredytowe

Doradca finansowy ma możliwość skorzystania nawet z trzydziestu ofert różnych banków. Wyobraźmy sobie teraz, że my jedziemy od jednego banku do drugiego i dowiadujemy się ile możemy dostać pieniędzy i ile ma nas to wszystko kosztować. To nie miałoby żadnego sensu, dlatego trzeba postawić na kogoś, kto w jednym miejscu ma wszystko. Nie tylko taka osoba znajdzie odpowiedni bank, ale później razem z nami będzie prowadziła analizę umowy. Sprawdzi wszystko bardzo dokładnie, dlatego możemy być pewni, że wybierzemy takie warunki kredytowe, jakie są dla nas najkorzystniejsze.  
To powinno być dla nas priorytetem, ale często kombinujemy zbyt mocno i chcemy zaoszczędzić. Kończy się to tak, że niestety, ale dopłacamy do wszystkiego o wiele więcej od osób, które się zdecydowały na współpracę z doradcą finansowym ze strony kredyt hipoteczny Kraków.
Page top