To search

Home › Luksusowy domek

Luksusowy domek

Osoby, które chcą spędzić miło czas w Zakopanem powinny znaleźć dla siebie odpowiedni domek, w którym miło spędzą swój wolny czas. Im większe mamy wymagania tym lepszej lokalizacji trzeba szukać. Sama lokalizacja to jednak nie wszystko, bo bardzo ważne jest również to jak wyposażony jest domek i w jakim stylu został urządzony.

Domek w cichej okolicy

Powierzchnia domku z bali dla VIP-ów to aż osiemdziesiąt pięć metrów. To pozwala na komfortowe przebywaniu kilku osób. Drewniany dom z bali spodoba się każdemu. Z jednej strony jest to coś tradycyjnego, prostego, ale w środku wszystko wygląda bardzo nowocześnie. Luksus widać tutaj na każdym kroku. Goście mają do dyspozycji aż trzy sypialnie, co oznacza, że minimum sześć osób będzie mogło tutaj spać. Dla zwiększenia komfortu w każdej sypialni jest osobna łazienka z kabiną prysznicową. Jeśli nie będzie nam się chciało wychodzić na miasto to możemy skorzystać z wielu atrakcji, jakie znajdują się w domu. Może to być sauna fińska, która znajduje się na parterze. W domku mamy również telewizor plazmowy, telewizję satelitarną i bezprzewodowy Internet. Przygotowywanie posiłków jest łatwe, ponieważ jest w pełni urządzony aneks kuchenny. Nie trzeba ze sobą zabierać zastawy, bo wszystko czeka na nas na miejscu. Osoby, które wynajmą domek w okresie letnim mogą skorzystać również z ogrodu. Jest tam miejsce do grillowania.

zakopane.jpg
 

Domek robi wrażenie nawet na najbardziej wymagających gościach. Warto wybrać się tam samochodem, właściciel obiektu przewidział miejsca na dwa samochody.

Domek znajduje się w bardzo spokojnej dzielnicy, ale co ważne do głównych atrakcji jest bardzo blisko. Z pobytu w tym miejscu zadowolone będą i osobie ceniące sobie spokój i takie, które będą chciały wieczorami pójść na miasto. Dla każdego Zakopane ma moc atrakcji. Na stronie - Domek w Zakopanem znajdziemy dokładnie opisany domek. Dowiemy się czy są jeszcze wolne terminy, a jeśli tak to warto się pospieszyć z ich rezerwacją, bo chętnych osób jest bardzo dużo.
Page top